تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

واکنش نامزد ها نسبت به این مرحله از مناظره

    روحانی : آقای مجری من که می دونم الان تو گوشی به تو گفتند تو ماست روحانی فلفل و نمک زیاد بریز نتونه بخوره ، این کارها مال آدم بی سواد هاست ، شما که باسوادی چرا این کار رو می کنی ، ما در زمان دولت آقای هاشمی و خاتمی تمام ماست های کشور رو غنی کردیم ، ما تا سال 83 هزارو هفتصد تا ظرف ماست چکیده داشتیم. شما ابتدا باید نماینده های کاندیدها رو جمع می کردید و از اون ها می پرسید کاندید ها ماست چند درصد چربی دوست دارند. الان کلید تمام کارخانه های ماست سازی کشور دست منه 


  غرضی : اگر ما این ماست ها را بخوریم معده مان متورم میشود و این باعث ایجاد تورم در جامعه می گردد . در تمام دوره صفویه تا اواسط ناصرالدین شاه قیمت ماست ثابت می ماند ابتدای مشروطه یک کیلو ماست یک ریال بوده ابتدای حکومت رضاخانی می شود سه ریال انتهای حکومت رضاخانی می شود پانزده ریال متفقین حمله می کنند به ایران و هزینه ماستشان را از جیب ملت می گیرند می شود بیست ریال. در ضمن صاحبش کارخانه ماست سازی این ماست حتما فراری شده ، تورم پوست آن آدم را کنده و حتما الان زندان است


   جلیلی : ما باید با سازوکاری درست در این ماست خوری تمام ظرفیت های خودمان را آزاد سازیم . اگر دولت بتواند تمام ظرفیت خود را به کار بگیرد تا ظرفیت های ماستی آحاد جامعه شکوفا شوند، نتیجه آن ظرفیتی است که ده‌ها برابر ظرفیت‌هایی مثل ماست خوری ‌است. ما خوشبختانه یک ظرفیت های بسیار خوبی را به لحاظ بررسی ها و برنامه ها و قوانین ماست خوری داریم همچنان که در عرصه فرصتها باید این ساختار ما بتواند این ظرفیت را داشته باشد که تمام ظرفیت هایی که در کشور دارد را به موقع و درست مدیریت و هدایت کند.    ولایتی : در وزارت امور خارجه مذاکرات سختی با سایر کشور ها در مورد صادرات و واردات ماست داشتم که همگی موفقیت آمیز بود بنده حتی سابقه ماست خوری با زعمای دنیای آن روز یعنی با آقای دن شیائو پینگ ، با آقای گورباچف با آقای هلموت کهل، با آقای ژیکاردستن، با خانم گاندی، با آقای ناراسیم هارائو، افراد مقتدر کشورهای مهم عالم دارم. فرانسوا میتران رئیس جمهور فرانسه یک روز با من ملاقات داشت به من گفتش که فلانی تو هر وقت می خواهی به اروپا بیایی بیا با من یه ماستی بخور.    حداد عادل : اگر به سالی حافظ دری زند بگشای،که سالهاست که مشتاق روی چون مه ماست ، این شعر حافظ نشان می دهد که او نیز مشتاق ماست خوردن بوده است. در جایی دیگه ناصر خسرو میگه که : گفتا ز که نالیم که از ماست که برماست یا ما یه ضرب المثل داریم که میگه تغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان. سعدی نیز در مورد ماست می فرماید اگر مراد تو ای دوست بی مرادی ماست، خلاف رای تو کردن خلاف مسلک ماست.

    قالیباف : در مورد ماست بنده برنامه مشخص و مدونی دارم و در ظرف دو سال تمام مشکلات ماست کشور رو حل می کنم و قیمت و بازار ماست رو به یک ثبات می رسانم . کارخانه های ماست سازی نباید به محیط زیست رو تخریب کنند. بنده در زمان تصدی نیروی انتظامی و شهرداری هم با تمام ماست بند های متخلف برخورد قاطع می کردم و رویکرد اجتماعی مناسبی داشتم . اگر پیشرفت در صنعت ماست سازی انجام نپذیرد عدالت در توزیع ماست نتیجه اش توزیع دوغ می شود.

   رضایی این طور که نمیشه با عجله در یکی دو دقیقه به صورت جویده جویده ما ماست بخوریم . ما باید سر فرصت بیایم کنار هم یک چلوکباب کوبیده ، یک چلوکباب برگ با این ماست بخوریم تا به یه نتیجه ای از این مناظره برسیم.اصلا نماینده این هفت کاندید بیایند من را در هنگام ماست خوردن به چالش بکشند. تیم تغذیه من سال ها در مورد نحوه ماست خوری کار کارشناسی کرده است و شما می توانید برنامه های ماستی من را در سایت ویکی رضایی در قسمت مربوط به ماستش مشاهده نمایید.


  عارف : این ماست در شان این 8 نامزد نیست ، شما باید از ماست چکیده با موسیر استفاده می کردید .من فقط به احترام مردم دو سه قاشق از این ماست می خورم .در طول این هشت سال اصولگرایان همه کارشناسان ماست خوری اصلاح طلب رو بیرون ریختند و ضربه بزرگی به صنعت ماست کشور زده اند. در ضمن کارخانه این ماست سازی جزو آثار بسیار زیبا و جذاب برای جذب توریست است که ما اشاره کردیم جذب توریست برای هر کشور جزو اولیت‌ها باید باشد.


  این مطلب تا کنون 53 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 13 خرداد 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 26 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158529
 • بازدید امروز :89202
 • بازدید داخلی :3265
 • کاربران حاضر :104
 • رباتهای جستجوگر:384
 • همه حاضرین :488